Günümüzde Antalya’nın neredeyse her ilçesinde artık 24 saat açık diş hastanesi ve gece çalışan diş hekimleri bulunmaktadır.

ALTINDENT – Ağız ve Diş Polikliniği Nöbetçi Acil Diş Kliniği olarak kliniğimiz nöbetçi kalarak Antalya ilçelerinin ( Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Demre, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Kepez ) Acil Diş, Dişçi, Nöbetçi Dişçi, Acil Dişçi, Açık Dişçi, Gece Açık Dişçi gibi yapılan aramalarda ihtiyacını karşılayabilmek için hizmet vermektedir.

Antalya Diş Merkezi – 7/24 Hasta Desteği

Alanında uzman ve tecrübeli hekimlerimizden oluşan kadro ile diş tedavisi ve protez diş uygulamalarını tam donanımlı ve modern ortamlarda yapmaktayız. Hastalara uygulanan tedavilerde en temel prensibimiz sterilizasyondur. Tek kullanımlık olarak kullanılamayan tüm el aletleri, ayrıntılı bir temizliğin ardından otoklavda sterilizasyon işlemlerine tabi tutulmaktadır.

Nöbetçi diş kliniğinde ; Kanama, Enfeksiyon, Şiddetli ağrı ve Travmanın eşlik ettiği Acil Vakalara öncelikli hizmet verilir.

Diş ağrısı çekenler için;

Nöbetçi Diş Polikliniğimiz hafta içi 17:00 – 22:00 saatleri arasında, hafta sonu ise Cumartesi günü hizmet vermektedir. Nöbetçi kliniğimizde 1 Diş Hekimi ve 1 kayıt personeli görev yapmaktadır.

Nöbetçi Dişçi olarak kliniğimiz Pazar Günleri hariç diğer günler açık olup tüm diş ve dişeti hastalıkları tedavisi ; Estetik Diş, zirkonyum Diş,Ortodonti Tedavisi,İmplant Diş,Porselen Diş,Yaprak Lamina,Diş Beyazlatma,Diş Temizletme,Bonding Uygulaması,Gülüş Tasarımı, Protez Diş, Sabit Protezler;Full Metal Protez,Metal Destekli Porselen Diş,Full Porselen Diş, Hareketli Protezler;Tam (Damak) Protez,Bölümlü Protez,Geçici (İmmediat) Protez,Diş / İmplant üstü Protez, Diş Tedavisi, Ağrısız Diş Çekimi,Cerrahi Diş Çekimi,Kanal Tedavisi,Diş Dolgusu,Kompozit Dolgu,Protez ve Dolgu Onarımı uygulaması hizmetleri vermektedir.

Dental Services
Whatsapp Call
Call us
Mail us

Doktorunuza Sorun

Formu doldurarak gönderdiğinizde, mesajınız bize ulaşır ulaşmaz ALTINDENT ekibi sizinle iletişime geçecek. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

İlgili Uzmanlar, Makaleler ve Kaynaklar

Ağız Sağlığı Bilgisi

Uzman diş hekimi tavsiyesi mi arıyorsunuz? Sizin ve ailenizin gülüşüyle ilgili her aşamada yardımcı olacak yararlı makale ve videolar hakkında Ağız Bakım Merkezinde arama yapın.