Sağlık problemleriniz için desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, Polikliniğe gitmeye gerek kalmadan, Hekimlerimiz ile Canlı ve Görüntülü Görüşme. Sağlığınız için yanınızdayız..

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) pandemisi sürecinde en önemli önceliğimiz, hastalarımızın sağlığı ve güvenliğidir.

ALTINDENT Ağız ve Diş Sağlığı olarak Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği rehberler doğrultusunda aldığımız tedbirler ile poliklinik hizmetlerimizde her branşta tanı ve tedavi süreçlerimizi güvenli bir şekilde yürütmeye devam ediyoruz.

Aldığımız tüm önlemler ile birlikte Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele için #evindekal diyoruz ve tüm Türkiye’yi güvenli sağlık hizmetleri ile buluşturuyor, “ALTINDENT e-Doktor” ve “ALTINDENT Evde Bakım” hizmetlerimiz ile ihtiyacınız olan sağlık hizmetini evinize getiriyoruz.

Bu sayede ihtiyacınız olan bir branştan görüntülü görüşme randevusu alarak ağız ve sağlığınızla ilgili merak ettiğiniz konuları uzman hekimlerimize danışabilir, gerekli durumlarda muayene ve tetkiklerinizi evinizde yaptırabilir, kontrolünüzü yine evinizden çıkmadan canlı ve görüntülü görüşme ile tamamlayabilirsiniz.

Dental Services
Whatsapp Call
Call us
Mail us

Doktorunuza Sorun

Formu doldurarak gönderdiğinizde, mesajınız bize ulaşır ulaşmaz ALTINDENT ekibi sizinle iletişime geçecek. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

İlgili Uzmanlar, Makaleler ve Kaynaklar

Ağız Sağlığı Bilgisi

Uzman diş hekimi tavsiyesi mi arıyorsunuz? Sizin ve ailenizin gülüşüyle ilgili her aşamada yardımcı olacak yararlı makale ve videolar hakkında Ağız Bakım Merkezinde arama yapın.